Wakacyjne wspomnienia 2016 - Bogusia z BielskaLato to piękny okres wakacji i urlopów.
Basia zachęca nas żebyśmy wzięli aparaty w rękę i pstrykali zdjęcia podczas swoich spacerów i wypoczynku.
I ja postanowiłam kilka zdjęć zrobić będąc na spacerku poza miastem. Gdy przeglądałam je w domu pierwszą myślą jaka przyszła do głowy było: Basia ma racje ! Piękno jest obok nas, wystarczy tylko szerzej otworzyć oczy !
Nie mogłam zatrzymać tych wrażeń dla siebie. Wysyłam wam swoje fotki wraz ze swoimi emocjami. Może ktoś napisze co o tym myśli, może zobaczy jeszcze więcej niż ja ? Piękna wierzba na jednej z posesji przypominająca Słonia po prostu mnie zauroczyła ! Słoń zawsze kojarzy mi się ze szczęściem i dlatego wam wszystkim dedykuję tą fotkę życząc szczęścia.Środek lata a tu sosna z małymi szyszeczkami niczym gwiazdkami na choince..
Również pierwsze śliwki rosnące sobie bez właściciela .. i jarzębina ! Poczułam się jak w piosence ”…pod czerwoną jarzębiną ….”Powiecie „każdy widzi co chce zobaczyć”, a ja niczego nie szukając, w pniu tej brzozy dopatrzyłam się głowy konia. Może to tylko moja fantazja ? Jeżeli nawet, to dlaczego nie ?
Zwykłe polskie drzewa..a ile wspomnień potrafią przywołać ? Wróciło w pamięci dzieciństwo, sianokosy, żniwa, dorastanie i te polskie drzewa które zawsze były gdzieś obok mnie.

     Pozdrawiam Boguska 

 


 

PS. - Basia -  Kolejne zdjecie Bogusi ...
Bogusia widzi byka ..a ja mowie, ze to nosorozec w krzakach .. a co wy widzicie ? 

                                                                  

PS. Basia - Rozpstrykała nam się dziewczyna i dobrze ! Bierzcie z niej przykład, róbcie zdjęcia i ślijcie Zapraszamy.

              

PS. Wojtek RRRPoznajecie ? To znowu Bogusia i jej dwóch nowych facetów ! Ciekawe czy ktoś ich rozpoznał ? 
Tak, to Bolek i Lolek – kumple z dzieciństwa niejednego z nas. Nasi ulubieńcy, nieśmiertelni bohaterowie dobranockowej kreskówki. Szczerze mówiąc jak na swoje lata to chłopaki nieźle się trzymają ! 
Dla Reksia czas  też jest łaskawy ! Mała, łaciata psina jak żywa ! Aż się łezka kręci w oku na samo wspomnienie. Chciałoby się zaśpiewać „gdzie są bajki z tamtych lat…”

Bogusiu, właśnie o to nam chodziło !  dziękujemy i prosimy o więcej, może i inni się w końcu obudzą ?