Witamy

RADIO RABAN ZAPRASZA…

 

Witam na stronie śląskiego internetowego
Radia Raban.
Jeżeli gościsz tu po raz pierwszy to zapraszam do dalszej lektury. Znajdziesz tu kilka informacji o nas i może to Cię przekona do tego, żeby posłuchać naszych audycji ? Jeżeli zajrzałeś tu po raz kolejny, to dla nas dobry znak: jesteś już „przekonanym gościem”. 


Pora się przedstawić.
 
Radio Raban zadebiutowało w sieci 04 września 2013 roku. Gramy już dla was cztery lata! Przez ten czas uczyliśmy się siebie nawzajem: my jako prezenterzy, wy jako słuchacze. Nie wszyscy przetrwali tą próbę; niektórzy odeszli, inni dopiero niedawno dołączyli do Rabanowej rodzinki. Jednak każdy z nich pozostawił po sobie jakiś ślad, jakieś wspomnienie. Dziś z perspektywy czasu dziękuję tym wszystkim którzy byli, tym którzy są mimo wszystko i którzy może dopiero będą. I wam dziękuję drodzy słuchacze, bo przecież bez was to granie nie miało by racji bytu. Wierzę, że nasze radio nigdy nie stanie się tylko wspomnieniem: będziemy grać dotąd, dopóki zechcecie nas słuchać.
A skąd nazwa radia ? Raban - nasza radiowa maskotka i zarazem nasze logo; to wspaniały pies oraz przyjaciel.


 Kto dla was gra ?

 
W zakładce prezenterzy możecie poznać wszystkich prezenterów aktualnie was zabawiających. Jeżeli i Ty czujesz w sobie coś z radiowca zapraszamy do wspólnej zabawy ! Zgłoś się, może już wkrótce i Twoje zdjęcie znajdzie się wśród członków ekipy radia Raban ?
Niektórzy pytają czasem, dlaczego gramy ? Myślę, że większość z nas odpowiedziała by podobnie – bo to kochamy ! Kontakt ze słuchaczami motywuje tak silnie, daje tyle satysfakcji, że nie sposób zaprzestać jak się raz spróbuje. Grupa wiernych słuchaczy sprawia, że coraz bardziej czujemy się z wami zintegrowani – to jakby rodzinne muzykowanie. Nie reżyserujemy naszych audycji, to życie piszę scenariusze, a właściwie Wy słuchacze przez wpisy na konsoli pozdrowień. Gramy przede wszystkim dla was i to głównie od was zależy co i jak gramy !

 
Życzę wam wielu miłych chwil spędzonych z nami, czyli RADIEM RABAN. Mocno wierze że nasza wesoła radiowa rodzinka będzie wciąż się powiększać, bo naszym głównym celem jest dobra zabawa po obu stronach mikrofonu.    
                                           
                                                                                                                                                                         Z radiowym pozdrowieniem
                                                                                                                                                                                                        Basia